pattern
about
about
about
about
Dijital Dünyanızın Doğru Konumu

İLETİ MEDYA

Markanızın dijital çağın gerektirdiği standartları yakalaması için dijital pazarlama çözümleri sunarak sonuç odaklı, pratik ve hızlı pazarlama stratejileri ile potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza imkan sunarız.

Aktif iletişim ve etkileşim sürecini yöneterek, satış potansiyelinizi yükselten İnovatif Ajans’ın hizmet ve ürünleri ile ile yatırımınızın geri dönüşünü en hızlı şekilde alırsınız.

İleti Medya Ajans, Web Yazılım, Toplu SMS Hizmetleri,İnternet Reklamcılığı ve Dijital Pazarlama’nın farklı disiplinlerinden gelen, yönetim, strateji, tasarım, teknoloji, iletişim ve pazarlama konularında tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

rocket
vector
İleti Medya

Bizim Hikayemiz

Hizmetlerimizi müşterimize sektörün en ön saflarında yer alması için en iyi çözümleri sunarız.

 • Kuruluş

  2012 yılının MART ayında Toplu SMS Hizmeti ile sektöre Giriş Yaptık ve kendini kanıtlama planı olan bir kuruluş olduk.

 • Sponsor Desteği

  2013 yılında çalışmalarımızdaki özverimiz, müşterilerimizin dikkatini çekmiştir. Bu vesile ile kendimize sponsor edinip, daha ciddi açılımlarda bulunduk.

 • Hizmet Ağımızı Genişlettik

  Toplu SMS Sektöründe Kendini İspatlayan Ajansımız Sistem Ve Sunucu Hizmeti Alanında Yatırımlarını yaparak Bu alanda da Müşterilerinin ihtiyaçlarını Karşılayacak Hizmet Vermeye başladı

 • Yazılım Ve Entegrasyon

  Sunucu Hizmetlerimizi Geliştirmek Üzere Hem Sistemlerimizde oluşabilecek ani sorunlar için tedbirler alındı Hem de 2015 yılının gerektirdiği kreatif güncellemeler ile Rota Mesaj yeni arayüzü ile tekrar müşterilerini şaşırttı.

 • Kurumsal Kimlik Ve Yazılım Hizmeti

  2016 Yılında Müşterilerimizin İhtiyaçlarını Karşılayacak Yeni Hizmetlerimizi Genişletme Yolunda Önemli Adımlar Atarak Tassarım Ekibimizi Oluşturduk Ve Yazılım Ekibimizi Genişleterek Artık Tüm Müşterilerimize Markalarını Güçlü Tutacak Kurumsal tasarımlar yaptık Çağın tüm gereksinimlerini karşılayan Benzersiz İnternet siteleri tasarladık ve Markalarını Güçlü tutacak Başarılı işlere imza attık

 • Günümüz

  Hikayesine ilk Başladığı günden Bu güne Hizmet kalitesini hergün arttırarak Hizmet içeriğini sürekli güncelleyerek bu gün 1000' den Fazla Mutlu Müşterisine 7 Gün 24 Saat Hizmet vermeye Devam Ediyor

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
vector